Tuğba Kaşlıoğlu

Hakkımızda

UZMAN DİYETİSYEN ve FİTOTERAPİ UZMANI TUĞBA KAŞLIOĞLU
2017 yılında Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden “Aralıklı Açlık Diyeti ile Az ve Sık Beslenmenin Metabolizma ve İnsülin Direnci Üzerindeki Etkileri” konulu lisans tezini tamamlayarak, Onur Derecesi ile “Diyetisyen” ünvanı alarak mezun olmuştur. Eğitim süresi esnasında ve sonrasında birçok farklı Hastane ve Özel kuruluşlarda çalıştıktan sonra Yeditepe Üniversitesin´de çift yüksek lisans yapma hakkına sahip olmuştur. 2018 yılında Fitoterapi yüksek lisans programında “Brassica oleracea varyetelerinin insan sağlığı üzerindeki etkileri” adlı bitirme projesini tamamlayarak “Fitoterapi Uzmanı” ünvanını almaya hak kazanmış ve böylece Antalya´daki ilk beslenme alt yapılı Fitoterapi uzmanı olmuştur. 2019 yılında “Türkiye’deki büyük ve genç aktif milli judo takımının yeme tutumunun ve beslenme bilgi durumunun saptanması” adlı tez konusuyla Beslenme ve Diyetetik Yüksek Lisansını tamamlamıştır. “Beslenme ve Diyet Uzmanı” ünvanını kazanmıştır. HANZI (Health and Nutrition Zone Integration) Beslenme ve Diyetetik Merkezini açarak, sağlıklı ve sürdürülebilir bir yaşam tarzını benimsetmeyi kendine hedef olarak seçmiş ve hizmete başlamıştır.

Beslenme Felsefemiz

Sistematik bir denge sağlayarak sürdürülebilir bir yaşam tarzını benimsemek.

Prensiplerimiz

Sağlık koşullarını ön planda tutarak, doğru alışkanlıklar kazanımını sağlamak.

What my students say about the courses

“Justo vestibulum risus imperdiet consectetur consectetur pretium urna nibh augue etiam risus accumsan volutpat urna, eu semper enim, est aliquam laoreet urna fringilla viverra.”

Olivia Holmes

“Ullamcorper enim at amet eget faucibus morbi ornare feugiat posuere blandit donec sit quis lectus eget faucibus scelerisque cras duis.”

Julia Moore

"Semper duis tellus orci nulla nibh elementum purus, pretium facilisi vel eget amet, sit diam lacinia tempus tristique euismod viverra fusce risus euismod amet."

Roberto Lopez

"Vitae erat pretium, interdum et, massa, nunc rutrum at lectus lectus aenean etiam nulla nibh ipsum commodo eu nibh scelerisque pharetra, sem netus risus."

Maria Anna